Taahhütsüz
35 Mbps Fiber İnternet!
Sabit Fiyat 159,90 /AY
Hemen Başvur 0(212) 942 32 21

Kampanya Fiyatları


Hız Kota Fiyat
35 Mbps'e kadar Gerçek Sınırsız 159,90 TL

Tahhütsüz Ev İnterneti Fırsat Kampanyası


35 Mbps'ye kadar taahhütsüz fiber ev interneti artık sizlerle. Hiç bir kota sınırınız olmadan Özgürüm Kampanyası'na ayda sadece 159,90TL'ye sahip olabilirsiniz.

35 Mbps'e kadar

Taahhütsüz

Gerçek Sınırsız

Ücretsiz AktivasyonKampanyanın fiyarlarına KDV ve ÖİV dahil olup kampanyadan sadece başvurusunu yeni yapmış bireysel aboneler faydalanabilir.

Kampanya kapsamında kurulum ücreti yeni Müşteriler İçin 37,50 TL x 4 Ay, diğer operatörlerden gelen müşteriler için ücretsizdir.

Aboneliğinizin başladığında ilk faturanız, abone olduğunuz ayın son günü kesilir, bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretlerini belirtmektedir.

Kampanya kapsamında modem talep edilmesi halinde, modem taksidi ilk ilk faturaya eklenir. Ayrıca abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya eklenir.

Aboneliğin 2 fatura dönemi dolmadan herhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, 4 taksit halinde toplam 120 TL olan kurulum ücretinin kalan taksitleri faturaya eklenir. Ayrıca modem kalan modem taksitleride kullanıcının faturasına eklenir.
Hemen Başvur 0(212) 942 32 21

Benzer Kampanyalar


İnternet Kampanyalar

Ağustos Fırsatı Taahhütlü İnternet

Gerçek Sınırsız İnternet 129,90 TL!

Detaylı BilgiDetaylı Bilgi
İnternet Kampanyalar

Millenicom Digiturk Kampanyası

Evin Yıldızı + Taahhütsüz Limitsiz İnternet

Detaylı BilgiDetaylı Bilgi
İnternet Kampanyalar

Prestij İnternet Kampanyası

100 Mbps'e Kadar İnternet 189,90 TL!

Detaylı BilgiDetaylı Bilgi