Millenicom Fatura ve Borç Sorgulama

Millenicom ile ilgili fatura ve borç sorgulaması gibi tüm işlemlerinizi rahatlıkla sayfamızdan bilgisini alabilirsiniz. Link aşağıda bulunmaktadır.

Millenicom Ev İnterneti Fatura Sorgulaması ve ödeme için: Millenicom Fatura Ödeme

Millenicom İnternet Fatura ödemeleri nerelerden ve nasıl yapabilirim?
Şimdi Millenicom Online İşlem Merkezine girin ve zamandan tasarruf, enerjiden tasarruf sağlayın. Faturalarınızı rahatlıkla ödeyin. Eğer ödeme noktaları hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız tıklayınız.

İnternet hizmetine ilk abonelikte, Millenicom’dan gelecek ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?
Millenicom İnternet abonelik başlangıç tarihinizden o ayın sonuna kadarki kullanım bedeli, (Kampanya süresinde kampanya koşullarında belirtilen indirimli ücretler üzerinden kullanılan gün oranında hesaplanır.),
Mevcut ayın kullanım bedeli (Kampanya süresinde kampanya koşullarında belirtilen indirimli ücretler faturaya yansıtılır.),
Millenicom bağlantı ücretinin mevcut aya ait taksidi,
Millenicom İnternet Limitli paket abonelerinde kota aşım ücreti,
Tercih ettiyseniz kablolu veya kablosuz modemin abone olduğunuz aya ait aylık ücreti,
Tercih ettiyseniz kablolu veya kablosuz modemin mevcut aya ait aylık ücreti,
%18 KDV ve %5 ÖİV
Ayrıntılı bilgi almak için Millenicom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Millenicom Ev İnterneti faturalarımın gönderimi nasıl yapılmaktadır?
Millenicom İnternet faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize posta yoluyla gönderilmektedir. Dilerseniz Millenicom faturanızı e-posta yoluyla da iletebiliriz. Talebinizi Millenicom Online İşlemler Merkezi’nden ya da Müşteri Hizmetleri’ne iletmeniz yeterlidir.

İnternet hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?
Millenicom İnternet hizmetiyle sadece internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza Millenicom İnternet kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımayacaktır.

İnternet faturamda yer alan KDV ve ÖİV nedir?
Millenicom İnternet2+ paketinizin tarife ücretine dahil olan %18 KDV ve %5 ÖİV her ay mevcut tarifenizin üzerinden kesilerek sizin adınıza devlete ödenen Katma Değer Vergisi ve Özel İletişim Vergisi’dir.

Fatura gecikmesi durumunda neler olur?
Gecikmelerde öncelikle hizmetiniz durdurulur ve ödemenizi yaptığınızda hizmetiniz aktif hale gelir. Ödemelerinizi geciktirmemek için otomatik ödeme talimatını Online İşlemler bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Millenicom Fatura Sorgulama, Millenicom Ev İnterneti Borç Sorgulama, Millenicom Ev İnterneti Fatura ödeme