Millenicom Kota Sorgulama

Online işlem merkezine girerek aylık Millenicom kota bilgilerinizin sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kota aşımınız varsa oradan kontrolünü gerçekleştirebilir, kullanım bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Millenicom ADSL Ev İnternet Kota Sorgulaması için tıklayınız.

Millenicom Adsl Kota Sık Sorulan Sorular

Limitli tarife ve limitsiz tarife arasındaki fark nedir?
Farklı hızda sunulmakta olan Millenicom ADSL2+ tarifeleri yer almaktadır.

Kota aşımında ödeyeceğim ücret nedir?
Kota aşım bedeli her 1Mb başına 0,012451'dir. Maksimum fatura tutarı (erişim ücreti + kota) kotalı tarifemiz için 99 TL olarak ücretlendirilir.

ADSL hizmetinde veri gönderirken de limitim eksilir mi?
Millenicom ADSL bağlantısında veri gönderme (upload) limiti bulunmamaktadır. Limitinizi veri alma (download) miktarınız etkilemektedir.

Kota aşımında faturalandırılacak en yüksek ücret nedir?
Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + Millenicom kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz.

Kota sorgulamayı nereden yapabilirim?
Kota sorgulamanızı yapabilmemiz için mobi, millenicom veya millenicom2 uzantılı olan kullanıcı adınızı ve şifrenizi Millenicom Adsl Müşteri Hizmetleri'ne iletmeniz yeterlidir.

İnternete bağlanamıyorum, neden olabilir?
İnternet bağlantınızda sorun varsa lütfen şu kontrolleri yapınız:
Modem kurulumunun yapılması gereklidir. Size verilen Millenicom ADSL kullanıcı adı ve şifrenizin modem kurulumu esnasında doğru girildiğinden emin olunuz. Millenicom ADSL Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için Millenicom Adsl Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Modem ayarlarınızı ve modem ışıklarını dikkatlice kontrol ediniz.
Hattınızın açık olduğunu kontrol ediniz.
Bilgisayar ayarlarınızın doğru ve değişmemiş olduğunu kontrol ediniz.
Bu adımları yaptığınız halde sorun devam ediyorsa, Millenicom ADSL Müşteri Hizmetleri arayarak destek alabilirsiniz.

Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Millenicom ADSL Kota Sorgulama, Millenicom Kota Sorgulama, Fatura ödeme, Tarife Değişikliği, Müşteri Hizmetleri, Millenicom Kota Bilgisi, Millenicom ADSL Kota