Millenicom Online İşlemler - Abonelik İşlemleri

Millenicom ile ilgili kota sorgulaması, paket ve tarife değişikliği gibi tüm işlemlerinizi Millenicom Online İşlem merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri numaranız, TC Kimlik numaranız veya GSM numaranız ile online işlemler bölümüne giriş sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki yer alan linklerden işleminizi sağlayabilirsiniz.


Millenicom Ev İnterneti Online İşlemler Merkezine giriş için tıklayınız.

Millenicom Ev İnterneti Fatura Sorgulaması için tıklayınız.

Online işlemler merkezinden Millenicom Ev İnternet aboneliği ile ilgili işlemleri online olarak sağlayabilir, fatura ve borç sorgulama, servis satın alma, tarife bilgisini görüntüleme, bilgi güncelleme ve otomatik ödeme talimatı verme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Online işlemlere giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgisi gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifre bilginiz yoksa eğer ilgili sayfada kullanıcı adı ve şifre oluşturma bağlantısını tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturabilirsiniz. Müşteri şifresi oluşturmak için; E-Posta adresi, TC Kimlik No, hizmet alınan telefon numarası ve cep telefonu bilgilerinin girilmesi yeterli olacaktır.

Millenicom Online İşlemler Merkezi şifrenizi hatırlamıyorsanız; Millenicom OİM yazıp 4730’a SMS göndererek şifrenizi anında öğrenebilir ya da Online İşlemler Merkezi Şifremi Unuttum bölümünden yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.