Doping Adsl Telefon Hizmetleri

DOping Telefon

Kendine ait altyapısı üzerinden kaliteli ve kesintisiz hizmet veren Doping, sadece internet erişimi değil aynı zamanda telefon iletişimi ihtiyaçlarına çok ekonomik çözümler sunuyor.

Kampanya dahilinde internet ve telefonu hizmetini birleştiren Doping ile, telefonda %50'ye varan indirimlerden yararlanılabiliyor. Üstelik tüm paketlerde yer alan "her yöne 1.500 dakika bedava görüşme" fırsatıyla da 600 TL'ye varan tutar abonelere hediye ediliyor.

Bunun yanı sıra kurumlar internet erişiminin yanı sıra kaliteli ve kesintisiz ses iletişiminden Millenicom A Tipi Abonelik hizmeti sayesinde yaralanabiliyor. İşyeri telefonlarından gerçekleştirilen sehiriçi dahil tüm aramalarda %50'ye varan indirimlerden faydalanabiliyorlar. Bugüne kadar 45.000 Kurumsal Abone tarafından tercih edilen A Tipi Ses Hizmeti Millenicom'un 11 yıllık tecrübesi ve güvencesiyle sunuluyor.
Üstelik Doping ADSL2+ hizmetiyle birlikte A Tipi Abonelik Hizmeti'nden faydalanan kurumlar, indirimin yanısıra 3 ay boyunca 500 dakika her yöne görüşmeyi ücretsiz olarak yapıyor.Doping Adsl Duyurularına Geri Dön


Kategori: Doping Adsl Duyurular