Doping Adsl Millenicom Nedir?

Doping ADSL

telekomünikasyon sektöründe 11 yıllık uluslararası tecrübeye sahip millenicom (DOPİNG İNTERNET) türkiye’nin sunduğu doping adsl2+ kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı internet erişimiyle pazara yenilik getiriyor. doping ile birlikte adsl pazarının yeniden şekillenerek hız kazanması ve türkiye’de toplam 6 milyona ulaşan internet abone sayısının 2012 yılı sonuna dek 13 milyonun üzerine çıkması bekleniyor. millenicom, doping adsl2+ hizmetiyle bu süre sonunda %10 pazar payına ulaşmayı hedefliyor.

telekomünikasyon sektöründe öncülüğünü devam ettiren millenicom türkiye, doping adsl2+ hizmetiyle internet erişimi alanında yepyeni bir dönem başlatıyor. kendi altyapısı üzerinden hizmet veren doping, “aynı fiyata 2 katı hız” sunan hizmet paketleri ve 16 mb/sn’ye varan hızıyla türkiye’de bir ilk olarak öne çıkıyor.

doping, kendine ait altyapısındaki gücünü adsl 2+ teknolojisinden alıyor. adsl 2+ teknolojisiyle donatılmış doping ile internet bugüne dek hiç olmadığı kadar hızlanıyor.

millenicom türkiye’nin bağlı olduğu european telecommunication holding’in ceo’su şevki kuyulu, 11 yıllık uluslararası deneyime sahip olduklarını vurgulayarak, yurt dışında sunulan nitelikli internet erişim hizmetini doping adsl2+ aracılığıyla türk tüketicisiyle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirtiyor: “internet kullanıcıları için kesintisiz, sabit hızlı ve uygun fiyatlı bağlantının önemini gayet iyi bildiğimiz için, tüm kampanyalarımızı da bu doğrultuda şekillendirdik. abonelerimize tüm sorunlarında ulaşabilecekleri müşteri hizmetleri ekibimiz yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktadır. tüketicilerin kafasını karmaşık fiyatlar ve paket seçenekleriyle de karıştırmıyoruz. doping adsl2+’da her şey çok açık; aldığınız hızı biliyorsunuz ve her ay sabit ödeme yapıyorsunuz. buna bir de ‘aynı fiyata 2 katı hız’ ayrıcalığını eklediğiniz zaman doping’in farklılığı ortaya çıkıyor. kısacası doping adsl2+ hızlı, güvenilir ve kaliteli internet erişimini, kolay anlaşılır kampanyalar aracılığıyla tüketicilerle buluşturuyor.”

doping’li kampanyalar, aynı fiyata “2 kat hızlı” internet erişimi sunuyor. üstelik aylık ödemeler değişkenlik göstermiyor. sunulan tüm paketlerde, doping adsl2+ abonesi taahhüdü boyunca her ay aynı tutarı ödüyor.Doping Adsl Duyurularına Geri Dön


Kategori: Doping Adsl Duyurular