Doping Adsl Altyapı Doping ADSL2+

Doping Adsl

Neden Doping?

Doping bilinen ADSL hizmetlerinin aksine kendisine ait ağ yapısını kullanarak, kullanıcılarına hızlı ve kesintisiz internet erişimini ADSL2+ teknolojisiyle sunuyor. Doping, ADSL2+ teknolojisinin gücünü kendine ait ve yepyeni ağ yapısından alıyor. ADSL 2+ teknolojisiyle donatılmış Doping ADSL2+ hizmeti interneti bugüne dek hiç olmadığı kadar hızlandırıyor ve Türkiye’nin en yüksek hızlı ADSL hizmetini sunuyor.

Altyapı tamamen size mi ait?
Doping hizmeti için Türk Telekom’dan yararlandığımız yegane (tek) kısım eviniz/iş yeriniz ile bağlı bulunduğunuz Türk Telekom santrali arasındaki bakır kablodur. Bu kablo dışında kullandığımız bütün ADSL altyapı ve şebekesi firmamız sahipliği ve işletmesi altındadır.

Yurtdışı çıkış altyapısı size ait midir?
Doping ADSL 2+’ın uluslararası internet çıkışları iki farklı kanaldan yapılabilmektedir. Bunlardan biri Türk Telekom üzerinden, diğeri Millenicom’a ait olan ve yurt dışına deniz ve kara yollarıyla giden fiber optik hatlarla Almanya (Frankfurt) üzerinden gerçekleşmektedir. Her iki çıkış birbirini yedekler yapıda oluşturulmuş olup, olası sorunlarda alternatif çıkış kullanılmaktadır.

Doping ile internete bağlanırken telefon hattı gerekli midir?
ADSL ve ADSL2+ teknolojisiyle internete bağlanırken telefon hattı zorunludur. Bahsedilen teknoloji “Yalın ADSL” teknolojisidir fakat düzenlemeler sebebiyle henüz Türkiye’de hiçbir hizmet sağlayıcı tarafından sunulamamaktadır.Doping Adsl Duyurularına Geri Dön


Kategori: Doping Adsl Duyurular