Doping Adsl 2 Kurumsal Hizmetler

Doping Adsl

Kendine ait altyapısı üzerinden kaliteli ve kesintisiz hizmet veren Doping, şirketlerin internet erişimi ve ses iletişimi ihtiyaçlarına en ekonomik çözümleri sunuyor.

Günümüzde şirketler hem kurum içi hem de kurum dışı faaliyetlerini performanslı bir şekilde devam ettirebilmek için yüksek hızlı ve kesintisiz internet erişimine ihtiyaç duyuyorlar. İnternet bağlantısının hızını belirleyen yüksek bant genişliği, e-posta iletişimini daha verimli hale getirdiği gibi, web tabanlı kurumsal uygulamaların daha etkin kullanılabilmesini ve şirket çalışanlarının internet erişiminden maksimum performans alabilmesini sağlıyor.

Doping'in ADSL2+ teknolojisi ve kendine ait altyapısı, kurumların süratli ve kesintisiz internet bağlantısı gereksinimlerine 24 Mb'ye kadar yükselen hızlarla yanıt veriyor.

Kurumlar internet erişiminin yanı sıra kaliteli ve kesintisiz ses iletişiminden Millenicom A Tipi Abonelik hizmeti sayesinde yaralanabiliyor. İşyeri telefonlarından gerçekleştirilen sehiriçi dahil tüm aramalarda %50'ye varan indirimlerden faydalanabiliyorlar. Bugüne kadar 30.000 Kurumsal Abone tarafından tercih edilen A Tipi Ses Hizmeti Millenicom'un 11 yıllık tecrbesi ve gvencesiyle sunuluyor.

Üstelik Doping ADSL hizmetiyle birlikte A Tipi Abonelik Hizmeti'nden faydalanan kurumlar, indirimin yanısıra 300 dakika şehirlerarası görüşmeyi ücretsiz olarak yapıyor.Doping Adsl Duyurularına Geri Dön


Kategori: Doping Adsl Duyurular