Doping Adsl 24 Aylık Kampanya Şartları

Doping Adsl Kampanya

Belirtilen tüm fiyatlarımız TL cinsindendir.
Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.
Tüm kampanyalarımız 31 Mart 2010 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya süresi bittikten sonra 1Mb/sn 4GB paketin aylık ücreti 27TL, 2Mb/sn 4GB paketin aylık ücreti 32TL,1Mb/sn Limitsiz paketin aylık ücreti 46TL, 2Mb/sn Limitsiz paketin aylık ücreti 64TL, 4Mb/sn Limitsiz paketin aylık ücreti 79TL, 8Mb/sn Limitsiz paketin aylık ücreti 99TL, 8Mb/sn’ye kadar 4GB paketin aylık ücreti 29TL ve 8Mb/sn’ye kadar Sınırsız paketin aylık ücreti 49TL olacaktır.
24TL bedelindeki aktivasyon/bağlantı ücreti bir defaya mahsus olarak faturalandırılacaktır. Bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca faturaya yansıtılır.
Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 2,78TL'dir.
Tüm abonelerimizden kablolu modem için 24 ay boyunca aylık 2TL, kablosuz modem için ise aylık 3TL ilave ücret alınacaktır.
Tüm kotalı paketlerimizde kota aşım ücretleri ayrıca faturalandırılacaktır. Faturalanacak aylık ücretin toplamı (aylık ücret + kota aşım ücreti) aynı hızdaki kotasız paketimizin aylık ücretinin%25'ten fazlasını geçemez.
1Mb/sn 4GB ve 8Mb/sn’ye kadar 4GB paketlerimizde kampanya dahilinde sunulan ücretsiz aylarda kota aşım faturalandırılacaktır.
Kotalı paketlerimiz için kota aşım bedeli her 1 Mb başına 0,0099TL’dir.
Modemsiz kampanyalarımızda, internet erişimini sağlayacak modemin abone tarafından temin edilmesi gerekmektedir.
Kampanya şartlarımız 24 aylık abonelik taahhüdü verildiği takdirde geçerli olacaktır.
Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan sona erdirilmesi durumunda, kampanya kapsamında sunulan indirim/promosyon ücretleri ve hat tesis ücreti olan 140 TL’nin tümü abonelerimizden tahsil edilecektir. Ayrıca kablolu modem ücreti tüm vergiler dahil 70 TL, kablosuz modem ücreti ise tüm vergiler dahil 100 TL olarak abonelerimize yansıtılacaktır.
Millenicom, modem markası ve tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Abonelerimiz kullandıkları paketin aylık ücretinin altına düşmemek kaydıyla paket değişikliği yapabileceklerdir.
Bu kampanya sadece yeni abone olacak kullanıcılar için geçerlidir.
Talep edilen hızın, santral ile Abone arasındaki mesafe ya da diğer teknik nedenlerden dolayı sağlanamaması durumunda  sunulabilecek maksimum hız ile hizmet verilir.

* “8Mb/sn’ye kadar Hızlı Doping” olarak belirtilen paketlerde alınacak hız garanti edilmemekte olup hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb/sn’ye kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet alırsınız. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512Kb/sn ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.Doping Adsl Duyurularına Geri Dön


Kategori: Doping Adsl Duyurular