Doping Adsl2+ Duyuru

Doping Adsl

Millenicom, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüyen telekom şirketi

Sabit telefon operatörü Millenicom Türkiye, Deloitte Technology Fast500 EMEA 2009 Programı’nda Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasında ikinci sırada yer aldı. Millenicom aynı zamanda ağ ve telekomünikasyon hizmetleri alanında da EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen firması konumunda bulunuyor. 2004-2008 yılları arasında ulaştığı %39484 büyüme oranıyla bu başarıyı elde eden Millenicom, 2.000.000’dan fazla bireysel ve 40.000’i aşkın kurumsal müşterisiyle ülkemiz alternatif telekom sektöründe %60’a ulaşan pazar payına sahip bulunuyor.

26.11.2009, İstanbul
Telekomünikasyon hizmetleri alanında öncülüğünü devam ettiren Millenicom, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Technology Fast500 EMEA 2009 Programı’nda ikinci sırada yer alma başarısını gösterdi. Millenicom Türkiye aynı zamanda EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen ağ ve telekomünikasyon şirketi oldu.

Deloitte tarafından EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürütülen Deloitte Technology Fast500 EMEA 2009 Programı, teknoloji firmalarının 2004-2008 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyüme oranları dikkate alınarak oluşturuluyor. Millenicom Türkiye söz konusu dönemde %39484’lük muazzam bir büyüme elde etti. Millenicom Türkiye bugün itibarıyla 2.000.000’u aşkın bireysel ve 40.000’den fazla kurumsal müşteriye hizmet veriyor. Firmanın PSTN tabanlı çözümlerdeki pazar payı ise %60 seviyesine ulaşıyor. Öte yandan Millenicom Türkiye, sonuçları geçtiğimiz haftalarda açıklanan Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasında ikinci sırada yer almıştı.

Millenicom Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Kuyulu, uluslararası alanda gelen bu başarının ülkemiz alternatif telekom sektörünün sahip olduğu potansiyeli ortaya koyduğunu belirtiyor: “Sektörümüzde çok ciddi bir potansiyel var ancak yanlış regülasyon uygulamaları nedeniyle ne yazık ki değerlendirilemiyor. Çünkü sektördeki firmalara gerçek rekabet ortamında faaliyet gösterme imkanı tanınmıyor. Hatta bugüne kadar verdiğimiz hizmetleri bile veremez duruma düşüyoruz. Buna karşın Millenicom Türkiye olarak 2.000.000’u aşkın bireysel ve 40.000’den fazla kurumsal kullanıcıya hizmet ulaştırmayı başardık. PSTN tabanlı çözümlerde %60 seviyesinde pazar payına ulaştık. 5 yıllık büyüme oranımız ise %39484’e ulaştı. Sektördeki tüm güçlüklere karşın Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA 2009 Programı’nda yer almamızı, Millenicom Türkiye olarak sunduğumuz yüksek kalite ve ekonomik çözümlerimizin tüketicilerden büyük kabul gördüğünün delili olarak görüyoruz. Gereken düzenlemeler yapılırsa alternatif işletmeciler tüketiciye çok daha uygun fiyatlı hizmet sunabilecek ve tüketici de kazanacaktır. Ama öncelikle sektörde %100 rekabet ortamı sağlanmalı.”

Millenicom Türkiye, 1045 hizmetiyle bireysel kullanıcılara ve Türkiye’nin dört bir yanındaki çözüm ortakları aracılığıyla sunduğu A-Tipi telefon hizmetiyle de her ölçekten firmaya ekonomik telekomünikasyon hizmetleri ulaştırmaktadır. Böylelikle kullanıcılar iletişim giderlerini en aza indirerek tasarruf sağlamaktadır. Millenicom’un, kısa bir süre önce alışılagelmiş ADSL hizmetinden farklı olarak kendisine ait altyapı üzerinden ADSL2+ teknolojisi sunan Doping hizmeti, saniyede 16 Mb/sn’ye varan hızıyla internet kullanıcılarından büyük ilgi görmektedir.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı, Deloitte tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürütülüyor. Bu program ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde de gerçekleştiriliyor ve teknoloji alanında en hızlı büyüyen şirketleri belirlemek amacıyla düzenleniyor. Deloitte Technology Fast500 EMEA Programı ise Deloitte tarafından Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürütülüyor. Her iki program da teknoloji firmalarının 2004-2008 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyüme oranları dikkate alınarak oluşturuluyor.Doping Adsl Duyurularına Geri Dön


Kategori: Doping Adsl Duyurular