Yalın İnternet

Yalın İnternet

Kurumsal Firmalar için Yalın İnternet hizmeti.

Neden Yalın İnternet?

Fiber hızında bir internet erişiminiz olacaktır.
İnternet erişiminiz kısıtlanmaz. Sabit telefon zorunluluğunuz yoktur!
Asimetrik yapısı nedeniyle interneti ağırlıklı olarak download (veri indirme) yapmak isteyen müşteriler için en elverişli uygulamadır.

Yalın İnternet


Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21

KULLANIM KOŞULLARI


KDV ve ÖİV nin dahil olduğu fiyatlarımız vardır. Toplamda 36 TL tutan internet bağlantı ücreti ilk 12 ay eşit bir şekilde taksitler ile faturaya yansıtılacaktır. Fiber alt yapısının olduğu yerlerde sunulan Fiber internet altyapının desteklediği en yüksek hızda hizmet verir.

 

Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası’nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. Abonenin Millenicom’dan temin etmediği modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunları için Millenicom sorumlu değildir.

 

Millenicom’dan temin edilen modemlerde ise Millenicom, cihazın ayıbından garanti süresince sorumludur. Millenicom’dan temin edilen modemler için; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verilememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modemi en geç 7 gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Millenicom’a iade etmelidir.

 

Modemin gönderimi abonenin sorumluluğundadır. Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir. Aboneliğinin 24 aylık süre dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır. FTTH alt yapısındaki aboneler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan modemi 20 gün içinde Aras Kargo’nun herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir.

 

Cihazın iade edilmemesi durumunda, cihaz tesliminde imzalatılan tutanakta yer alan ücretler abonenin son faturasına yansıyacaktır. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi’ndeki hükümler geçerlidir. Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan birinternet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır. Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21