Yalın Fiber İnternet

Millenicom Yalın Fiber İnternet

Kurumsal Firmalar için Yalın Hiper İnternet hizmeti.

Neden Yalın Hiper İnternet?

Fiber altyapının sağlanmadığı yerler olacaktır bu durumlarda bakır kablolar üzerinden hızı yüksek olan internet erişimi sağlanır.
Üstelik sabit telefon zorunluluğu olmadan internet erişiminiz olacaktır.

Millenicom Sınırsız İnternet Kampanya


Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21

KULLANIM KOŞULLARIKullanım Koşulları

ÖİV ve KDV fiyatlara dahildir. Normalde 36 TL olan internet bağlantı ücreti ilk 12 ay eşit taksitler ile faturanıza yansıtılacaktır. Fiber altyapının sağlandığı noktalarda sunulmaktadır. Altyapınızın desteklendiği en yüksek hızda hizmet alırsınız.

 

FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. Abonenin Millenicom’dan temin etmediği modemlerde oluşan arıza ve modem kaynaklı bağlantı sorunları için Millenicom sorumlu değildir. Millenicom’dan temin edilen modemlerde ise Millenicom, cihazın ayıbından garanti süresince sorumludur. Millenicom’dan temin edilen modemler için; aboneye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verilememesi durumunda abone kendisine teslim edilmiş olan modemi en geç 7 gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Millenicom’a iade etmelidir. Modemin gönderimi abonenin sorumluluğundadır. Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir.

 

Aboneliğinin 24 aylık süre dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır. FTTH alt yapısındaki aboneler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan modemi 20 gün içinde Aras Kargo’nun herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir.

 

Cihazın iade edilmemesi durumunda, cihaz tesliminde imzalatılan tutanakta yer alan ücretler abonenin son faturasına yansıyacaktır. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi’ndeki hükümler geçerlidir. Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan birinternet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır. Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21