Yalın Fiber İnternet

Millenicom Yalın Fiber İnternet

Kurumsal Firmalar için Yalın Fiber İnternet hizmeti.

Neden Yalın Fiber İnternet?

Sabit telefon zorunluluğunuz olmayacaktır. Güvenli ve kesintisiz internet keyfini, fiber optik kablo altyapısı üzerinden alırsınız.
Fiber optik kablolarla hız artarken ADSL ve VDSL'de eski telefon kabloları ile internete bağlanmaya oranla çok hızlıdır.
Işık hızında internet - en hızlı internet!


Sınırsız İnternet Kampanya


Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21

KULLANIM KOŞULLARI

Kampanya kapsamında 36 TL olan internet bağlantı ücretiniz 12 ay boyunca eşit fiyatlar ile faturanıza yansıtılacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil tutulur.

Fiber alt yapısının bulundyuğu noktalarda sunulacak olan Kurumsal Fiber İnternet, desteklenen noktalarda en yüksek hızda internetini aktarmaktadır. Eğer Adil Kullanım Noktası (AKN) aşılır ise hızınız en fazla 3 Mbps'ye kadar düşer. Fakat dönem sonunda normal hızına kavuşur.

FTTH altyapısında hizmet alındığı taktirde modem kullanıma ücretsiz verilecektir. Eğer modeminizi Millenicom'dan almazsanız ve arızanız olursa bu tip durumlardan Millenicom sorumlu olmayacaktır. Fakat modeminizi Millenicomdan aldığınız taktirde garanti süresince cihazın herhangi bir arızasından sorumlu olacaktır.

Modemin gönderimi abonenin sorumluluğundadır. Modemin zamanında ulaşmaması, fiziksel olarak hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir. Aboneliğinin 24 aylık süre dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.

FTTH alt yapısındaki aboneler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan modemi 20 gün içinde Aras Kargo’nun herhangi bir şubesine Millenicom ödemeli olarak iade etmelidir.

Cihazın iade edilmemesi durumunda, cihaz tesliminde imzalatılan tutanakta yer alan ücretler abonenin son faturasına yansıyacaktır. Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi’ndeki hükümler geçerlidir. Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan aylık tutarı daha düşük olan birinternet kampanyasına geçişte bir önceki tarifeden gelen toplam tarife fark ücreti bir sonraki faturaya yansıtılır. Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında kalan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.

Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21