SesNet

SesNet

Kurumsal Firmalar için SesNet hizmeti.

Neden Sesnet?

Şimdi sizde ses ve interneti birlikte satın alın bu paketler size ilk ay bedava tahsis edilsin.

Bu kampanyada 72 TL olan internet bağlantı ücreti alınmayacaktır.

Bu kampanyaya özel 250 TL olan VDSL modem ücreti alınmaz.

SesNet


SesNet


SesNet


SesNet


SesNet
SesNet
SesNet


Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21

KULLANIM KOŞULLARI

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Sesnet Özel kampanyası ses ve internet hizmetinin birlikte sunulduğu bir kampanya olup, kampanya dahilinde yukarıda belirtilen iki hizmetten ayrı ayrı yararlanılamaz.Bedava kullanım ilk tam ay faturasına yansıyacaktır.


Yukarıdaki fiyatlar 1 dakikalık görüşme bedelleridir. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.


Paket dakikalarına, Şehiriçi, Şehirlerarası, GSM, Uluslararası (1. Kademe sabit), 444'lü özel numaraları ve STH operatörleri, aramalara dahildir. Dakika paketi kullanımı; öncelikle hediye dakikaları, sonrasında paket tarife dakikaları kullanımı şeklinde gerçekleşir.
Sesnet Özel kampanyası 24 ay taahhütlüdür.
Her paket tek bir hatta tanımlanabilir.


Fiyatlara THK sabit ücreti dahildir.
Sesnet Özel kampanyasında 8 Mbps'e Kadar 50 GB AKN ve 16 Mbps'e Kadar 50 GB AKN paketleri hariç diğer tüm internet paketlerinde modem hediyedir.
Hatta tanımlı dakikalar bittiğinde, havuzlanmış olan diğer hatların dakikası kullanılır.
Havuzlama sistemi geçerlidir.


Hediye dakika birim ücreti KDV ve ÖİV dahil 0,30 TL’dir. Paket Dışı aramalar için görüşme ücretleri: Şehiriçi, Şehirlerarası, Türkiye GSM, Millenicom aboneleri (Şehiriçi, Şehirlerarası), KKTC sabit 0,30TL/dk, KKTC GSM 0.30 TL/dk, Diğer STH operatörleri 0.30 TL/dk, Uluslararası Aramalar: 1. Kademe sabit 0.30TL/dk, GSM 0.48TL/dk, 2. Kademe sabit 0.30TL/dk, GSM 0.5387TL/dk, 3.Kademe sabit 0.59TL/dk, GSM 0.70TL/dk, 4. Kademe sabit 0.9901TL/dk, GSM 0.9901TL/dk. Küba aramaları 2.1599TL/dk.
Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebeple, abone tarafından yahut aboneden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları abonenin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.

Her iki durumda da varsa cihazların kalan taksitleri faturaya eklenecektir. Abonenin daha düşük bedelli bir tarifeye geçmek istemesi hali ya da internet veya ses paketlerinden herhangi birini iptal etmesi hali abonenin taahhüdünden cayması anlamına gelecektir.

Bu durumda söz konusu bedel yukarıda belirtilmiş olan koşullar çerçevesinde aboneliğe ait devam eden dönem faturalarında taahhüt sonlandırma bedeli olarak tahakkuk ettirilecektir. Bu halde de aboneden tahsil edilecek olan bedel en fazla yukarıda belirlenen şekilde hesaplanan tutar olacaktır. Taahhüt süresi dolmadan hizmetini iptal eden abonenin, iptal tarihine kadar kullanmış olduğu hediye dakikalar yukarıda belirtilmiş olan birim ücret ile hesaplanarak son faturasına yansıtılır.

Her hat için 10 TL olan bağlantı ücreti ilk faturanızda yansıtılacaktır. Bu bağlantı ücreti yeni ve mevcut aboneliklerde geçerlidir.


Millenicom konuşma ücretlerinde değişiklik yapabilmektedir.

Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21