Millenicom Online İşlemler - Abonelik İşlemleri

Millenicom ile ilgili kota sorgulaması, paket ve tarife değişikliği gibi tüm işlemlerinizi Millenicom online işlem merkezinden rahatlıkla halledebilirsiniz.

Müşteri numaranız, TC Kimlik numaranız veya GSM numaranız ile  online işlemler bölümüne girişinizi yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Millenicom İnternet Online İşlemler Merkezine giriş için
Tıklayınız

Millenicom İnternet Fatura Sorgulaması için Tıklayınız

Online işlemler merkezinden Millenicom İnternet aboneliği ile ilgili işlemleri online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ve borç sorgulama, servis satın alma, tarife bilgisini görüntüleme, bilgi güncelleme ve otomatik ödeme talimatı verme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Online işlemlere giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile olmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre bilginiz yoksa ilgili sayfada kullanıcı adı ve şifre oluşturma bağlantısını tıklayarak oluşturabilirsiniz. Müşteri şifresi oluşturmak için; E-Posta adresi, TC Kimlik No, hizmet alınan telefon numarası ve cep telefonu bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

Millenicom Online İşlemler Merkezi şifrenizi hatırlamıyorsanız; Millenicom OİM yazıp 4730’a SMS göndererek şifrenizi anında öğrenebilir ya da Online İşlemler Merkezi Şifremi Unuttum bölümünden yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.