Gerçek Limirsiz İnternet Kampanyası

Gerçek Limitsiz İnternet Kampanyası

Millenicom’da Gerçek Limitsiz İnternet paketi size özel ayda yalnızca 61,90 TL! Limitsiz internetin keyfini “hızım düştü derdi olmadan” doyasıya sürebilirsiniz. Üstelik bu pakete özel AKN YOK, LİMİT YOK!

Hız Kota Fiyat
8 Mbps'ye kadar Limitsiz 61,90 TL
12 Mbps'ye kadar Limitsiz 69,90 TL
16 Mbps'ye kadar Limitsiz 89,90 TL

Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21

Gerçek Limitsiz İnternet Avantajları

Sabit Hız, Sabit Fiyat

Ücretsiz Kurulum

Ücretsiz Aktivasyon

Cayma Bedeli HediyeKampanyanın fiyarlarına KDV ve ÖİV dahil olup kampanya 15 Ocak 2018 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

24 Ay taahhüt verilmesi durumunda kampanyalı fiyatlar geçerli olur.

Kampanya sadece yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterisi için geçerlidir. Mevcut millenicom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında faturalandırma e-arşiv fatura sistemi üzerinden yapılacak ve elektronik ortamda gönderimi sağlanacaktır.

Talep edilmesi durumunda modem ücreti 24 ayda 8 TL veya peşin 192 TL olmak üzere faturaya yansıyacaktır. Millenicom, stok durumuna ve müşterinin altyapısına uygun modem marka ve türünü belirleme hakkına sahiptir.

Statik IP ücreti, 14,90 TL’dir. Abonenin aldığı paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.

Kampanya kapsamında, 200 TL bedelindeki kurulum hizmeti ve 216 TL değerinde aktivasyon ücreti hediyedir.

Müşterinin sözleşmeyi imzaladıktan 14 gün sonra cayma hakkı bulunur.

Aboneliğinin taahhüt süresi bitmeden herhangi bir sebeple, sonlandırılması halinde, sonlandırma tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri müşterinin son faturasına yansıtılır, ancak taahhüt sonuna kadar müşteriden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.

Kampanya kapsamında başka bir firmadan Millenicom’a geçişlerinde müşterinin ödemesi gereken taahhüt bozma bedelinin 200 TL’sini Millenicom karşılar.
Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21