Filbox Full HD Paket + Millenicom İnternet Kampanyası

İnterneti doyasıya kullanmak, belgeselden sinemaya yüzlerce HD kanala sahip olmak aynı zaman da TV keyfinden de tek fatura üzerinden yararlanmak isteyenler Filbox kampanyası 27 ay süresince ücretsiz olacaktır. Filbox Full HD paket ve Fiber hızında Millenicom İnternet ayda 74,90 TL.

Filbox Full HD Paket + Millenicom İnternet Paketleri ve Fiyatları:

Filbox Kampanya Fiyatları


Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21


Kampanya Şartları:

Taahhüt süresince fiyatlar aynı kalır. 24 ve 27 ay taahhütlerde fiyat aynıdır. 27 ayık taahhütlerde kurulum ücretsiz olur. Vdsl modem ücreti 24 aylık paketlerde 6, 27 aylık paketlerde 5,5 TL'dir.
THK konuştukça öde seçeneği ile satışlarda +1 indirim 68,90 TL'den internet ve Tv hizmeti verilir.
Filbox TV’nin turksat uydusu üzerinden HD uydu kutusuyla full paketi (tüm kanallar açık) kampanya kapsamında verilmekte olup tablet, telefon ve bilgisayardan da izlenebilmeye imkan sağlayan “FİLBOX Hemen” uygulaması da hediye edilmektedir.
Tv ve internet hizmeti aylı olacak Millenicom faturasına yansıtılır.
Filbox HD kutu, internet aktivasyonunun tamamlanmasına istinaden müşteri adresine tarafımızdan gönderilecektir. Müşterinin aktivasyon için Filbox müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.
İstenildiği takdirde Filbox tarafından ücreti karsılığında iç ve dış kurulum yapılabilir. Turksat bağlantılı çanak anten varsa ise aktivasyonun yapılması yayınları izlemek icin yeterlidir.
Sizin için yılda en az 1000 film, 25 dizi ile Sinema, Spor, Müzik ve Belgesel kanalları Filbox ile şimdi evinizde.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bayilik

Bayimiz
Olmak İster misiniz ?

Bayimiz olun hemen kazanmaya başlayın.

Bayilik Başvursu