Filbox Full HD Paket + Doping İnternet Kampanyası

Hem fazlasıyla internet almak, hem de belgeselden sinemaya yüzlerce HD kanalla TV keyfinden de tek faturada yararlanmak isteyene Filbox Kampanyası 27 ay boyunca ücretsiz Filbox Full HD Paket ve Fiber hızında Dopig İnternet ayda 69,90 TL!

Filbox Full HD Paket + Doping İnternet Paketleri ve Fiyatları:

Filbox Kampanya Fiyatları
Kampanya Şartları:

Fiyatlar taahhüt süresi boyunca sabittir. 24 ay ve 27 ay taahhütlerde fıyat aynı olup, 27 ay taahhüt secildiği takdirde yerinde kurulum hizmeti ücretsiz verilmektedir. Vdsl modem ücreti 24 aylık paketlerde aylık 6 TL, 27 aylık paketlerde aylık 5,5 TL’dir.
THK konuştukça öde seçenekli satışlarda +1 TL indirimli olarak 68,90 TL’den internet +TV hizmeti verilmektedir.
Filbox TV’nin turksat uydusu üzerinden HD uydu kutusuyla full paketi (tüm kanallar açık) kampanya kapsamında verilmekte olup tablet, telefon ve bilgisayardan da izlenebilmeye imkan sağlayan “FİLBOX Hemen” uygulaması da hediye edilmektedir.
Tv ve internet hizmeti aylık olarak Millenicom faturasında yansıtılmaktadır. Filbox HD uydu kutusu müşteri kurulumuna verilmiş olup internet aboneliği sonlandığında iade edilmesi gerekmektedir.
Filbox HD kutu, internet aktivasyonunun tamamlanmasına istinaden müşteri adresine tarafımızdan gönderilecektir. Müşterinin aktivasyon için Filbox müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.
İstenildiği takdirde Filbox tarafından ücreti karsılığında iç ve dış kurulum yapılabilir. Turksat bağlantılı çanak anten varsa ise aktivasyonun yapılması yayınları izlemek icin yeterlidir.
Yılda en az 1000 film, 25 dizi ile Sinema, Spor, Müzik ve Belgesel kanalları Filbox ile evinize geliyor.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.Bayilik

Bayimiz
Olmak İster misiniz ?

Bayimiz olun hemen kazanmaya başlayın.

Bayilik Başvursu