Doping Adsl Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Doping Adsl > Doping Adsl Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Doping Adsl

Doping Adsl Müşteri Hizmetleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
HsnMrT Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 138
  Alıntı HsnMrT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Doping Adsl Müşteri Hizmetleri
    Gönderim Zamanı: 19-Mart-10 Saat 21:33
Konu: Doping Adsl Müşteri Hizmetleri

Doping Adsl ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız 0212 444 10 45 Doping Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
Yukarı Dön
mehmet_ea Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı mehmet_ea Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Haziran-10 Saat 15:37
Konu: Doping Adsl Müşteri Hizmetleri

abicim ben 1 hafta önce doping nete geçtim.1 mb sınırsız 12  aylık kampanya lı olarak geçtim aylık 19.9 ödicekmisim. ama ben tarifemi değiştirmek istiorum 8 mb'e  kadar  limtisiz  e geçmek istiyorum.bu da 12 ay kampanyada 29.9 olarak fiyatlandırmışlar
 ben ona geçmek istiyoru müşteri hizmetlerini aradım bir türlü o tuşlamya yı yapmadım hani şu için 1 e şu için 2 ye
bir türlü geçemedim yardımcı olursanz sevinirim. eğer mail yoluyla yapabilrsek bana mail adresinide verebilrisnz yada siz yapabilrisnz: şimdiden tşk

Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,188 Saniyede Yüklendi.

Digitürk Kampanya | Doping Adsl | Doping | Telefon Başvuru | LigTV | Fatura Sorgulama | E-Devlet | Adsl Kota | Adsl | Dsmart NET Başvuru | Firma Rehberi  | Maliye Borç Sorgulama