Doping Adsl Kota Sorgulama

Doping ADSL Kota Sorgulaması için Tıklayınız


Doping Adsl Kota Sık Sorulan Sorular

Hız değişimi talebim karşılandı ancak yükselttiğim hızda çalışamıyorum?
Doping Adsl Hız değişikliğinin hatta yansıyabilmesi için modeminizin açılıp kapatılması gerekmektedir.Adsl Hız testinde görülen değerler ne anlama geliyor?
Doping Hız testini başlattığınızda sunucumuzdan, Script'te bağlı olan bir dosya indirilmektedir. Script, bilgisayarınızın dosyayı indirdiğini algılar ve o anda kullanmakta olduğunuz ADSL hızını hesaplar. Dowload hızı internet üzerinden dosya çekme işlemidir. Abone olunan Doping ADSL tarifelerinde belirtilen hız dowload hızıdır.

Gün içerisinde ölçülen hızda farklılık olabilir. Bu etkenler şunlardır:
Sunucu hızı: Verilerin bir sunucudan indirilmesi gerektiği için internet servis sağlayıcı, indirme işlemleri için maksimum bant genişliğine sahip olmalıdır. Aksi takdirde yoğun kullanım olan saatlerde hız düşecektir. Doping mümkün olan maksimum hıza rahatlıkla ulaşabilen yüksek hızda özel bir sunucu kullanmaktadır.
Doping İnternet eylemleri: Doping Hız Testi sırasında, bağlantınızın tüm bant genişliğine gerek duyulmaktadır. Doping Hız Testi ile birlikte internette gezdiğiniz ya da dosya indirdiğiniz takdirde, ölçüm sonucu yanlış olabilir. Emin olmadığınız durumlarda hızı tekrar ölçün ve hız testini günün farklı saatlerinde ve günlerinde tekrarlayınız.

Limitli tarife ve limitsiz tarife arasındaki fark nedir?
Kullanım alışkanlığınıza göre farklı hız ve kota ile sunulan Doping ADSL2+ tarifeleri bulunmaktadır. Limitli tarife ile her ay abonelik başlangıcında tercih ettiğiniz kota ölçüsünde veri alımı yapılabilir, bu limiti geçen veri alımı ayrıca faturalandırılır. 4GB kotalı paketlerimiz için kota aşım bedeli her 1Mb başına 0.0093 TL'dir.
Kota aşımında ödeyeceğim ücret nedir?
4GB kotalı paketlerimiz için kota aşım bedeli her 1Mb başına 0.0093TL'dir.
ADSL hizmetinde veri gönderirken de limitim eksilir mi?
Doping ADSL bağlantısında veri gönderme (upload) limiti bulunmamaktadır. Limitinizi veri alma (download) miktarınız etkilemektedir.
 
Kota aşımında faturalandırılacak en yüksek ücret nedir?
Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + Doping kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz.

Kota sorgulamayı nereden yapabilirim?
Kota sorgulamanızı yapabilmemiz için mobi, doping veya doping2 uzantılı olan kullanıcı adınızı ve şifrenizi Doping Adsl Müşteri Hizmetleri'ne iletmeniz yeterlidir.
 
İnternete bağlanamıyorum, neden olabilir?
İnternet bağlantınızda sorun varsa lütfen şu kontrolleri yapınız:
Modem kurulumunun yapılması gereklidir. Size verilen Doping Adsl kullanıcı adı ve şifrenizin modem kurulumu esnasında doğru girildiğinden emin olunuz. Doping Adsl Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için Doping Adsl Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Modem ayarlarınızı ve modem ışıklarını kontrol ediniz.
Hattınızın açık olduğunu kontrol ediniz.
Bilgisayar ayarlarınızın doğru ve değişmemiş olduğunu kontrol ediniz.
Bu adımları yaptığınız halde sorun devam ediyorsa, Doping ADSL Müşteri Hizmetleri arayarak destek alabilirsiniz.Bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Doping ADSL Kota Sorgulama, Doping Kota Sorgulama, Fatura ödeme, Tarife Değişikliği, Müşteri Hizmetleri, Doping Kota Bilgisi, Doping Adsl Kota


Etiketler: Doping Adsl Kota Sorgulama, Doping Adsl Fatura Sorgulama, Doping Kota, Doping Adsl Kota,